Zobacz nas na:

IMG 8298XXX

REHAB1-001

Oferta rehabilitacja

Zachęcamy naszych gości do korzystania z komercyjnych zabiegów fizjoterapeutycznych oferowanych przez SPZOZ Szpital Specjalistyczny MSW w Jeleniej Górze-Cieplicach

Szpital oferuje pacjentom szeroką bazę usług z zakresu rehabilitacji ruchowej. Posiada kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia na fizjoterapeutyczne zabiegi ambulatoryjne oraz Przyszpitalną Poradnię Rehabilitacyjną.

28                  zdjecie str 12

Dysponuje wyspecjalizowaną kadrą fizjoterapeutyczną oraz posiada nowoczesny, wysokiej jakości sprzęt rehabilitacyjny, który wykorzystywany jest w różnego rodzaju dolegliwościach bólowych pochodzenia nerwowego, jak również w chorobach zwyrodnieniowych stawów, kończyn i kręgosłupa.

Specjalnie dla naszych gości przygotowaliśmy we współpracy z SPZOZ Szpitalem Specjalistycznym MSW w Jeleniej Górze wyjątkową ofertę.

Wszystkie osoby których pobyt będzie dłuższy niż tydzień mają możliwość korzystania z komercyjnych zabiegów fizjoterapeutycznych z 10 % zniżką.

Cennik zabiegow fizjoterapeutycznych